Chapel Parket Olej konserwacyjny 1L transparentny Zobacz większe

Chapel Parket Olej konserwacyjny 1L transparentny

Nowy

Olejem konserwujący 1 litr.

Transparentny.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

108,00 zł

Opis

Rodzaj podłogi Olejowana
Przeznaczenie Do konserwacji wszystkich powierzchni impregnowanych olejem. Regularne stosowanie oleju zabezpiecza przed powstawaniem szpar.
Opakowanie 1l

Więcej informacji

OLEJ DO KONSERWACJI NA BAZIE OLEJÓW ROŚLINNYCH I WOSKÓW
Właściwości: olej do konserwacji, to wysokiej jakości produkt służący do konserwacji wszystkich powierzchni impregnowanych olejem. Olej do konserwacji jest odporny na zabrudzenia z wina, piwa, coli, kawy, herbaty, soków owocowych, mleka i wody zgodnie z normą DIN 68861 1A.
Zastosowanie: olej do konserwacji jest odpowiedni do wszystkich powierzchni wewnątrz domu impregnowanych olejem, np. do wszystkich rodzajów podłóg korkowych i drewnianych. Regularne stosowanie oleju zabezpiecza przed powstawaniem szpar.
Sposób użycia: przed użyciem dobrze wymieszać. Olej do konserwacji jest gotowy do użytku. Powierzchnia musi być sucha, czysta i odtłuszczona. Powierzchnię przeznaczoną do impregnowania olejem najpierw oczyścić przy użyciu neutralnego środka do czyszczenia. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Olej do konserwacji nałożyć cienko i równomiernie zgodnie z kierunkiem włókien drewna za pomocą gładkiej ściereczki (na przykład raz na rok).
Czas schnięcia: 2 do 4 godzin (w zależności od temperatury otoczenia i wentylacji).
Temperatura stosowania: nie niższa niż 16°C.
Zużycie: 1 litr = ok.40 m2 na jedną warstwę.

Produkty powiązane